O  PARUKÁCH


Paruky prodáváme přes 25 let a dobře víme, co vás trápí, co potřebujete a co je vám příjemné - a proto čas nepočítáme. Strávíme s vámi tolik času, kolik jen potřebujete. Víme, že práce s parukami to není jen prodej, ale velmi citlivá záležitost vaší psychiky. Pomůžeme, jak jen to půjde.

Nabízíme možnost bezplatného dovozu paruk k vám domů, s výběrem a zkoušením přímo u vás. Působíme v oblasti Jižních Čech, Prahy a jejího okolí a také mnoha míst ve Středních Čechách.

Paruky dnes nosí ženy jak s konkrétním onemocněním, tak ženy které prostě jen nemají dostatek kvalitních vlasů a zcela pochopitelně tak trpí. Vždyť můžeme mít krásnou postavu, můžeme být krásně nalíčené a oblečené, ale bez dobře upravených vlasů to nebude nikdy ono.

Když pro Vás společně vybereme dobře padnoucí model, opravdu nikdo nepozná, že se jedná o paruku. Navíc bude Váš vzhled působit mladším dojmem. 

Naštěstí je dnes pryč doba, kdy paruky vypadaly tak, že jsme je na ženě poznali "na 10 metrů daleko". Všimnete-li si dnes paruky, pak jenom proto, že si žena paruku nesprávně nasadila anebo se nesmyslně rozhodla zakoupit velmi levný model (ten prvotně na fotografii vypadá možná docela dobře, ale ve skutečnosti obdržíte věc, kterou vyhodíte buď hned anebo po prvním vyprání). Jde většinu o kvalitu na jednorázové použití. Nedají se mýt ani udržovat. Po prvním vyprání z nich zbude nepoužitelný "chemlon".

Paruky se dnes prodávají především z umělých vlasů.

Je u nich nesporná výhoda výrazně nižší ceny, ale také celková velmi jednoduchá údržba. Jsou již vyrobené v nádherných účesech a barevných odstínech, a to vše dobře drží i po mytí vlasů, zmoknutí, atd.

Naše paruky jsou od precizního německého výrobce z prvotřídních materiálů a od pravých vlasů je nerozeznáte. Materiály a střihy se stále zdokonalují, mění a vylepšuje se i technologie výroby paruk. Jsou velmi lehké a prodyšné, takže nevadí růstu vlastních vlasů. Můžete se v nich koupat, zmoknout, pracovat i sportovat.

Paruka vás na hlavě nesmí stahovat a přesto nesmí spadnout. A proto doporučujeme - PARUKY NEJPRVE ZKOUŠEJTE a až potom kupujte!!! Najít přirozený vzhled paruky jen podle obrázku je velmi obtížná věc. Jsme tady pro vás - velmi dobrá cena s možností zkoušení paruk na našich provozovnách, či u vás doma nebo v nemocnici.