Paruka vás na hlavě nesmí stahovat a přesto nesmí spadnout. A proto doporučujeme – PARUKY NEJPRVE ZKOUŠEJTE a až potom kupujte!!! Najít přirozený vzhled paruky jen podle obrázku je velmi obtížná věc. Jsme tady pro vás –  velmi dobrá cena s možností zkoušení paruk na našich provozovnách, či u vás doma nebo v nemocnici.

Pokud jsou pro Vás naše prodejny nedostupné, pak volte e-shop. Vyznat se v obrázcích paruk, které  jsou nasazené na modelkách, není úplně jednoduché. Zavolejte nám předem. Už dobře známe, které modely vypadají na běžných tvářích přirozeně. V paruce se musíte hlavně dobře cítit. Poradíme individuálně podle vašich potřeb.

Pravé vlasy nebo umělé? To je častá otázka.

Paruky se dnes prodávají především z umělých vlasů. Pravý a umělý vlas je dnes u poctivého evropského výrobce k nerozeznání. Umělé mají obrovskou škálu barevných tonů a trvalý účes. Oproti tomu pravé  vlasy musíte denně upravovat do účesu, pokud nemáte klasické dlouhé vlasy. Navíc je malý výběr modelů a barev. A životnost paruky? Ani pravý vlas nevydrží všechno. Lze jej šetrně fénovat či kulmovat, také barvit. Ovšem mytí paruky je o něco složitější než u umělého vlasu. Umělý vlas velmi jednoduše vyperete v ruce, regenerujete a to je vše. Snad jedinou nevýhodou umělého vlasu je snadnější možnost odírání o oblečení a límce v případě delších vlasů. Po čase dojde k lehké krepatosti konečků vlasů a je tudíž nutná občasná údržba a hloubkový zásah v naší odborné provozovně. 

Umělé mají  nespornou výhodu výrazně nižší ceny a celkové velmi jednoduchá údržby. Jsou již vyrobené v nádherných účesech a barevných odstínech, a to vše dobře drží i po mytí vlasů, zmoknutí, atd.

Naše paruky jsou od precizního německého výrobce z prvotřídních materiálů a od pravých vlasů je nerozeznáte. Materiály a střihy se stále zdokonalují, mění a vylepšuje se i technologie výroby paruk. Jsou velmi lehké a prodyšné, takže nevadí růstu vlastních vlasů. Můžete se v nich koupat, zmoknout, pracovat i sportovat.

Ve všech případech zaplatíte stejně a navíc se vám budeme ochotně věnovat…..